Gulbenes pilsētas portāls

Gulbenē notiks pirmais Zaļais tirdziņš

Drukāt
Gulbenē notiks pirmais Zaļais tirdziņš

14.aprīlī Gulbenē, Jaunatnes parkā, kur mājo bronzā kaltie pilsētas simboli – gulbji – no plkst. 9.00 līdz 13.00 novada iedzīvotāji un pilsētas viesi ir aicināti apmeklēt Zaļo tirdziņu.

Tirdziņā būs sarūpētas garšīgas vietējo amatnieku un mājražotāju gatavotās lietas acīm, nāsīm un galvenais garšas kārpiņām: dažādu garšu sieri, mājās cepta maizīte, medus, mājas vīni, gaļa un zivis. Šeit varēs iepirkt arī stādus dārziem, skaistumlietas sirdspriekam, kā arī dizaina priekšmetus un citas noderīgas lietas sadzīves un ikdienas rotāšanai. Tirdziņa atmosfēru spilgtinās ne tikai rosīgie amatnieki, mājražotāji un pircēji, bet arī jautra latviešu mūzika.

Zaļais tirdziņš Gulbenē notiks pirmo reizi un ir plānots, ka tas aicinās gan tirgoties, gan pirkt gribētājus vienu reizi mēnesī līdz pat oktobrim. Nākamais tirdziņš notiks 19.maijā, kad Gulbenes novadā ar interesantām aktivitātēm un jaunās tūrisma sezonas atklāšanu tiks atzīmēti Ģimenes nedēļas pasākumi.

Amatnieku un mājražotāju Zaļo tirdziņu organizē Gulbenes novada pašvaldības aģentūra “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”, draudzējoties  un  sadarbojoties ar Gulbenes pilsētas pārvaldi, biedrību “Sateka” un Gulbenes kultūras centru.

 

Laura Lulle

Tūrisma speciāliste

PA “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs”

Atpakaļ